Mizar Makine, geri dönüşüm teknolojilerinin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir Türk şirketidir.

Fabrikamız, güncel mevzuat ve yasalara uygun, seri üretim bandına ve son teknolojilerle donatılmış modern makine parkuruna sahiptir.

Bizim için makine yapımında önemli olan, elde edilen çok çeşitli materyallerin, değerli malzemelerin öğütülmesi ve geri dönüşümü için ekonomik kazancın yanında daha temiz bir çevre için çalışmaktır.

Bakır, alüminyum ve farklılaşmış atıklardan elde edile çok çeşitli materyallerin, diğer değerli malzemelerin öğütülmesi ve geri dönüşümü için ekonomik kazancın yanında daha temiz bir çevre için çalışmaktayız.

Mizar Makine olarak; kusursuz tasarım, servis ve bakım hizmetleri ile garantili çok çeşitli makineler üretiyor, yüksek kalite standartlarını koruyor, sektörel gelişimleri destekliyor ve en ileri çözümleri sunuyoruz.

Mizar Makine olarak; alanında uzman personeli, kaliteli hizmet ve profesyonel iş anlayışı ile piyasa taleplerine uygun makineler tasarlıyoruz.

Mizar Makine olarak; sürekli büyüyor, ekipmanlarımızı geliştiriyor, daha modern ve verimli dönüşüm için yeni yollar arıyoruz.